Doping w sporcie (moduł podstawowy) 3.08.2019

290,00 zł
Brutto

DOPING W SPORCIE (moduł podstawowy)

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PayPal

DOPING W SPORCIE (moduł podstawowy) 3.08.2019

godzina 10.00 - 16.00

Akademia-Zdrowia24, Wrocław ul. Rydygiera 2A

-PODSTAWOWE INFORMACJE I SAA

-OPISY ŚRODKÓW SAA

-CYKLE STERYDOWE  

-INIEKCJE DOMIĘŚNIOWE 

-BADANIA

PROWADZĄCY PAWEŁ CIECHAN 

Mgr Pedagogiki oraz Psychologii. Specjalista treningu oporowego , funkcjonalnego,  systemów treningowych zawodniczych i amatorskich , planów żywieniowych, suplementacji oraz psychodietetyki w zakresie leczenia otyłości i nadwagi , znajomość systemu TRX poparta certyfikatem NIKE a także odnowy biologicznej i regeneracji w sporcie , autor cyklu artykułów w branżowych czasopismach, wykładowca w Zgrabna Sylwetka ( kursy Trenera Personalnego, Instruktora Kulturystyki , Sportów Siłowych oraz Rekreacji Ruchowej  a także kursy uzupełniające )      

Osiągnięcia 

Vice Mistrz Świata w Kulturystyce, wielokrotny finalista Mistrzostw Świata oraz Polski, Członek Kadry Narodowej w Kulturystyce 

Nasze szkolenie ma charakter czysto informacyjny , nie popieramy ani nie namawiamy do dopingu. Młodzi ludzie sięgają po sterydy anaboliczne w przekonaniu, że nie tylko dzięki temu uzyskają imponującą sylwetkę, ale i zwiększą swoją asertywność oraz nabiorą większej pewności siebie. Dla nich trening w siłowni jest niewystarczający. Badania przeprowadzone wśród młodych ludzi w Polsce wyjaśniają, że głównymi motywami, które pchają ich w to zabójcze dla zdrowia eksperymentowanie z substancjami dopingującymi to: niezadowolenie ze swojej budowy ciała, chęć zwiększenia swojej masy ciała oraz poprawa wyników uzyskiwanych na siłowni.

Największe zagrożenie tkwi w tym, że używanie szkodliwych substancji odbywa się w takiej sytuacji poza jakąkolwiek kontrolą. Co więcej, spora część użytkowników nie wie, jakie konsekwencje wiążą się z zażywaniem tych środków. Oznacza to, że młodzi ludzie sięgający po anaboliki trują się i rujnują swoje zdrowie, nie zdając sobie sprawy z długofalowych skutków ich zażywania.

WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMAJĄ CERTYFIKATY

KONTAKT: 699-856-376

2 Przedmioty